1 w magazynie

Album „Moje miasto Bielsko-Biała”, 2010 rok

, , ,

45.00 

1 w magazynie

Dodaj do koszyka

Album przedstawiający pejzaże Bielska-Białej, wykonanymi przez różnych artystów, m.in. Lecha Helwiga, Dagmarę Kwiatek, Ewę Bengel, Michała Klisia, Piotra Krysiaka, Krzysztofa Ludwina.

Stan dobry.

Nie ma jeszcze żadnych recenzji.

Bądź pierwszym recenzentem “Album „Moje miasto Bielsko-Biała”, 2010 rok”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *